Rytuał SPA masaż z gorącymi pomarańczami „Exotics”

Jeśli jest pochmurno i nie masz wystarczającej ilości słońca, uzupełnij swoją radość, a jednocześnie uporządkuj ciało - pomarańcze Ci pomogą! 

Rytuał  SPA  masaż  z gorącymi pomarańczami „Exotics” 1 godzina - 140 zł.

Przydatne właściwości pomarańczy

Sok pomarańczowy jest dobry dla całego ciała: wzmacnia układ odpornościowy i ma korzystny wpływ na całe ciało. Pomarańcze korzystają jednak nie tylko z owoców, które można jeść. Dzięki swoim niesamowitym właściwościom stają się niezbędnymi pomocnikami podczas masażu. Te słoneczne owoce mają doskonałe właściwości tonizujące, pomagają oczyścić organizm, pomagają radzić sobie ze zmęczeniem.

Jak idzie masaż?

Przed sesją owoce są podgrzewane do komfortowej, nieoparzającej się temperatury. Masaż wykonywany jest z całych owoców. Płynne ruchy pomarańczy w punktach energetycznych całkowicie rozluźniają ciało. Po opracowaniu ciała pomarańcze są dzielone na dwie części i zaczynają intensywnie pocierać skórę plasterkami. Przyjemny zapach owoców wypełnia powietrze, dodając aromaterapii do masażu. Świece z olejem cytrusowym sprawiają, że zapach jest bardziej nasycony. Po zabiegu otrzymasz szklankę soku pomarańczowego, która zwiększy przyjemność.

Nasze zdjęcia

Powiedz znajomym

Zarejestruj się