Masaż pianą

Masaż pianą jest idealnym sposobem na podniesienie nastroju, złagodzenie zmęczenia i napięcia, radzi sobie z depresją i napięciem nerwowym, łagodzi zaciski mięśniowe, daje siłę i energetyzuje. Ponadto masaż mydłem ma również działanie kosmetologiczne, doskonale oczyszcza skórę, usuwa zrogowaciałe cząsteczki, otwiera pory, poprawia krążenie krwi.

Profesjonalny  Masaż pianą) 1 godzina - 140 zł.

Masaż mydłem odbywa się na specjalnym podgrzewanym stole do masażu. W procesie masażu specjalista używa specjalnych rękawic do masażu, które pozwalają osiągnąć maksymalny efekt masażu. Pachnąca piana pomoże Ci zanurzyć się w atmosferze błogości i zapomnieć o wszystkim na świecie podczas trwania masażu.

Zabieg rozpoczyna się całkowitym odprężeniem, w tym celu masażysta rozprowadza roztwór mydła po całym ciele, po czym rozpoczyna się rozwój mięśni ciała, szczypanie, pocieranie, a nawet lekkie uderzenia są wykorzystywane w procesie, ale nie należy się tego bać, przyjemność uzyskana podczas masażu co najważniejsze, osiągnięty efekt jest wart cierpliwości. Po masażu możesz odmłodzić się i zrelaksować w naszym basenie lub pokoju relaksacyjnym, gdzie będziesz leczony aromatyczną herbatą.

Sam masaż mydłem nie ma przeciwwskazań, dlatego taka procedura nie jest zalecana tylko dla osób, które nie tolerują wysokich temperatur, a mianowicie osób z dystonią wegetatywno-naczyniową, spadków ciśnienia, ostrych procesów zapalnych na skórze.

Nasze zdjęcia

Powiedz znajomym

Zarejestruj się